אנשי הצוות

amir@kerenbshemesh.org.i

מנכ"ל הקרן

בתפקידו הקודם היה מנהל פיתוח כלכלי וקרנות הלוואה בסוכנות היהודית לארץ ישראל. הוא עסק בסיוע ליזמים ולבעלי עסקים בישראל לפתוח לפתח ולהרחיב את עסקיהם; וכן ניהל את הקמתו של מיזם Spark.iL למימון המונים המסייע בהלוואות לעסקים קטנים וזעירים בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית. בעבר כיהן בתפקידים שונים בבנק הפועלים לרבות מנהל מחלקה וממלא מקום מנהל סניף; וכן כמנהל תחום ניהול פיננסי בסוכנות היהודית. בוגר תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה והוא לומד לתואר שני במימון ושיווק, שניהם מהאוניברסיטה העברית. גר עם רעייתו ושלושת ילדיו בירושלים.

sharona@kerenbshemesh.org.il

מנהלת פרוייקטים

שרונה נולדה בארה"ב. היא גרה בבית שמש כבר 29 שנים. היא נשואה עם חמישה ילדים וארבעה נכדים.
לשרונה יש תואר ראשון במדעי המדינה ומשפטים מבר אילן.
שרונה היא מנהלת הפרוייקטים בעמותה, מתמקדת בעיקר בפרוייקט אמץ ילד.

chaya@kerenbshemesh.org.il

מנהלת גיוס משאבים

לשעבר מנהלת רשת בתי הספר יהודיים בברית-המועצות, הייתה אשת הקשר הממשלתי בישראל לוועידת רבני אירופה וארגונים לא ממשלתיים אחרים ויזמית חברתית.
חיה יזמה ומנהלת באופן פעיל מספר פרויקטים של זהות יהודית בקהילות גדולות בתפוצות, היא מכהנת בוועדות היגוי ופועלת כמקשרת ממשלתית ולוביסטית עבור מספר ארגונים לא ממשלתיים בתחומי חינוך, קליטה ותפוצות. חיה הייתה בעבר יועצת בכירה של השר נהרי במשרד האוצר ושליחת חינוך בקהילה היהודית במוסקבה.
בשנת 2012 חיה הייתה שותפה להקמת פרויקט דיאלוג נשים באזור בית שמש "נשים נהדרות" שחיבר עד כה בצורה משמעותית מעל 250 נשים דתיות ולא דתיות בסדנאות הייחודיות שלו ושימש מודל לפרויקטים דומים ברחבי הארץ.
בשנת 2016 הייתה חיה מועמדת להדליק משואה בטקס יום העצמאות לישראל, אך היא דחתה את הכבוד לטובת חברה ששימשה כשגרירת זכויות נשים בציבור החרדי שזכתה להוקרה במקומה.
חיה היא תושבת בית שמש , אם עובדת ועסוקה לתשעה ילדים.

wuda@kerenbshemesh.org.il

מנהלת פרוייקט מישהו מאמין בי

נולדה באתיופיה. בגיל 8 עלתה לארץ. תושבת בית שמש, נשואה ואימא לחמישה ילדים. למדה חינוך מיוחד במכללת הרצוג, תואר שני בייעוץ חינוכי בחינוך מיוחד באוניברסיטת תל אביב. 
בחמש השנים האחרונות מורה בבית ספר ברנקו וויס.
וודה מנהלת את פרויקט  'מישהו מאמין בי' – פרויקט חונכים המשמשים כמנטורים לצעירים יוצאי אתיופיה ולהוריהם בשעות שלאחר בית הספר.

merav@kerenbshemesh.org.il

מנהלת פרוייקט משותף עם קרן טרמפ

13 שנים מורה ורכזת למדעים בבית הספר ברנקו וייס בית שמש.  מדריכת מדעים מוסדית באזור בית שמש.
בוגרת תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בהוראת המדעים.
מרכזת את תוכנית המצוינות "טופ 15" מטעם קרן טראמפ השואפת להגדיל את מספר התלמידים הניגשים לבחינת הבגרות ברמת 5 יחידות ובוחרים במגמה מדעית בתיכון.
נשואה וגרה בבית שמש.

יועץ משפטי

דיויד נולד בארה"ב. הוא גר בבית שמש כבר 25 שנים. הוא נשוי עם ארבעה ילדים.
דיויד הוא בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים.
הוא מתמחה בייצוג סטארט אפים וחברות היי-טק בינלאומיות בעסקאות מורכבות לצד התמחות במשפט וזקנה (צוואות, יפוי כוח מתמשך, אפוטרופסות). והינו רב צבאי במילואים.
עו"ד אייזן עוסק במתן ייעוץ לעמותות כשירותי פרו בונו, והנו מוסמך כנוטריון.

מנכ"ל 2018-2022 לזכרו

שמואל הגיע לנהל את קרן שמש בשנת 2018 ועבד כמנכ"ל הקרן עד ינואר 2022.
שמואל נכנס ללבבות של כלל חברי ההנהלה וכן לליבם של כל מי שעבד אתו בבית שמש ומחוצה לה.
שמואל השרה על כולנו תחושה של רוגע, שמחה וחדוות היצירה.
בשנים הראשונות חקר שמואל את בית שמש, את אנשיה ואת הצרכים המרובים של תושביה, בדגש על הילדים והנוער.
בשנתיים האחרונות לתפקידו עסק שמואל במגוון רחב של פרויקטים, החל מפרויקטים של חסד ונתינה למשפחות מוחלשות וכן פרויקטים מתקדמים ביותר בנושאי החינוך וטכנולוגיה. בפועל טיפל במעלה מ-10 פרויקטים במקביל – כאשר את כולם ביצע בשקט, בנועם ובשמחה.
מעבר לכלל הפעילות המקצועית, שמואל היה חבר. חבר יקר שלנו שגרם לכולנו להרגיש טוב בכל מפגש אתו, החל בחיוך הרחב וכלה בפינוקים. הוא דחף את כולנו להיות הטובים ביותר שניתן להיות. שמואל נתן חיבוק פיזי ונפשי לכל מי שבא אתו במגע. כל מי שעבד עם שמואל ידע שיש על מי לסמוך בנוגע לכל משימה, קטנה או מורכבת.
מאז לכתו, בטרם עת,  גילינו את גודל העשייה וההשפעה שלו ובעיקר מתגעגעים לאיש היקר. חבר שלנו שהלך מאיתנו.
עמותת קרן שמש תזכור את שמואל היקר ותעשה הכל על מנת להמשיך את דרכו.
תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.